"התפוח הגדול" הוא רק קינוח בתוך החוויה הבלתי נגמרת.


אל יחידת האירוח "לופט ניו–יורקי" מטפסים, מדוע? מכיוון שלא פחות מהיותו מקום מרשים ביופיו, זוהי גם תצפית שתעתיק את נשמתכם, אל עבר נופי הצפון המתחילים אי שם באיזור סוריה ומסתיימים ברכס הרי הכרמל. זוהי לא נקודת ההשקה היחידה בין האוירה הניו-יורקית לנגיעות הארץ ישראליות…


ג'קוזי מלכותי הצובע את החדר בתאורה פנימית רומנטית, שזור חלוקי נחל בחלקו החיצוני, שילוב שניתן למצוא רק בתוך ניו יורק הממוקמת אי שם בצפון ארץ ישראל במרכזו של היישוב האווירה הרומנטית: המאפיינת את "לופט ניו-יורקי", נשמרת בכל חלל החדר, וכן במיטה הרחבה והנוחה, בריצפת החדר העשויה פרקט חם, בתאורת הערב הצובעת את החדר בגוונים חמים, בעיצוב הבר בעל הכיסאות הגבוהים בצבעי האדום-כסף ובחדר המקלחת שמצליח להפתיע בגוונים עזים וחמים גם יחד. המרפסת: את "לופט ניו-יורקי" מקיפה מרפסת ענק , שתאפשר לכם להתרגע על כסאות נוחים ושולחן תואם ולהנות מהשקט ומהנוף עוצר הנשימה שהיווה את ההשראה לבחירת מיקומו של הלופט הנמצא במתחם "אדום לבן". רוצים להרגיש בחוץ – במרפסת הקסומה ועדיין להיות בפנים? גם על כך חשבנו כאשר יצרנו את שני חלונות הענק המשמשים כקירותיו של הלופט ואותם תוכלו לחשוף בהזזת וילונות שיחשיכו לכם את החדר לכשתבחרו לעשות זאת. אתם יותר ממוזמנים להגיע ולחוות את פיסגת הפינוקים במקום בו ניו – יורק והיפים בנופי ארץ ישראל נפגשים.

אם כאשר אתם חושבים על נופש אתם מדמיינים תמונות של טבע פראי,נופים וניחוחות פריחה, רומנטיקה, חו"ל, פינוקים ושלווה, תחשבו פשוט "אדום לבן"

 

לופט

סוף שבוע

אמצע שבוע

לילה

1400 ש"ח

1100 ש"ח

שני לילות

2400 ש"ח

 2000 ש"ח

לילה שלישי

700 ש"ח

700 ש"ח

* ארוחת בוקר גלילית עשירה זוגית מוגשת ליחידה 120 ש"ח.

* ארוחת ערב שף אלון צמחונית או טבעונית מוגשת ליחידה 290 ש"ח

* עוגת יום הולדת  50 ש"ח.

* מחיר לילה לילד 2-12  100 ש"ח

* מחיר למבוגר ללילה       150 ש"ח.

* לדתיים יציאה במוצ"ש תוספת של 350 ש"ח.

באוגסט מחיר אמצע שבוע כמו מחיר סוף שבוע