אדום לבן

אדום לבן

יחידות האירוח המפנקות שלנו

מתחם אדום לבן מורכב משני יחידות אירוח:

הלופט הניורקי

הפרובנס.

כשהרמוניה ושלווה יוצרים בעבורכם סימפוניה. ככה בדיוק אפשר לכנות את רצוננו הלא נגמר לשפר, לגוון ולשנות בעבורכם כל אלמנט הנמצא ביחידות האירוח ובמתחם "אדום לבן" שביישוב אמירים. אנחנו שניים שמשלימים בעבורכם תמונה הרמונית אחת...הרי אם כבר התפנה לכם זמן נדיר בו תוכלו להירגע וליהנות, ודאי תרצו לחוש יותר מכל את ההרמוניה והשלווה, לא כן?

האדריכלות שמפסלת לכם אווירה.

כאדריכל, אני – עופר אחראי על העשרת הצד הוויזואלי. כל פינה בה תצעדו בשבילי הבוסתן עמוס עצי הפרי, וכן שלושת יחידות האירוח, הם פרי יצירתי. כאדריכל שלא שוקט על שמריו (הם פשוט לא מפסיקים לתסוס), חשוב לי שאתם תרגישו את השלמות הזו אליה שאפתם להגיע כש'הרמתם' אלינו טלפון ולכן על מנת שהכול יראה בדיוק כפי שתכננתי, בניתי אני במה ידי (ועדיין אני גורס שהמקום נמצא בהתהוותו הנצחית) כל פינה ופינה בה תוכלו להירגע, להתפעם, להתייחד ופשוט לאפשר לעצמכם להתנתק מכל מה שהנחתם זמנית מאחור (כי יש מקומות שמאפשרים זאת).
בעוד שנינו ממשיכים ללא הרף לחשוב על איך עוד נוכל לתת לכם, לשנות בעבורכם, לעצב לכם קצת אחרת ולהוסיף, אתם מוזמנים ליהנות מחוויית התרגעות טוטאלית שתרגיש לכם קצת אחרת בכל פעם בה תשובו אלינו.
לשירותכם: עופר וענת זיו-און